Hakkımızda

BAHA TEKSTİL kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiş ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Vizyonumuz Türkiye’de ve bölgede hizmet sektöründe markalarımızla müşteri odaklı büyüyen lider grup konumuna erişmek, beklentilerinin üzerinde yaratıcı hizmet vermektedir.

Baha Tekstil perde ve ev tekstili sektöründe müşteri odaklılık prensibiyle çalışan sektörünü iyi tanıyan, beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

İhtiyaçlarınıza uygun ve doğru bir şekilde projelendirilen montajın uygulama aşamasında kullanılacak olan tüm ekipmanların yüksek kalite ve standartlara sahip olması temel ilkemizdir. Gerek imalat gerekse montaj aşamasında, işçilik kalitesine vermiş olduğumuz önem ve titizlik ise firmamızı ayırıcı diğer bir unsur olarak dikkat çekmektedir. Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa her zaman önem verilmiştir. Üretim ve hizmetlerin aksamaması için mümkün olduğunca müşterilerimizle en üst seviyede itinalı ve titiz bir biçimde çalışmaktayız. Sizlere en üstün kalite ve zamanında güvenilir hizmeti sunmak ilk hedeflerimizden biridir.

Firmamız orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede perde ve ev tekstili sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet ve zamanında iş teslimi olmuştur. Ayrıca tarafımızdan gerçekleştirilen tüm projeler firmamız tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

STRATEJİMİZ: BÜYÜK OLMAK-YAKIN OLMAK-YARATICI OLMAK

© 2013 Oğuzlar Mahallesi Çetinemeç Bulvarı 1364. Sokak No: 1/B BALGAT - ANKARA
Tel: +90 (312) 287 9111 Faks: +90 (312) 286 4375